NZM Gayrimenkul ve İnşaat | Kocaeli tadilat taahhüt işleri

Mermer Uygulamaları

NZM İnşaat olarak inşaat, tadilat, izolasyon iç ve dış mermer dekorasyon işlerinizde ürünlerin ölçü ve kalite standartlarına bağlı kalarak, siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak bilgi ve deneyime sahibiz.

Ev ve iş yerleri gibi yaşam alanlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz mermer mutfak tezgahları, mermer banyo tezgahları, mermer zeminler, mermer döşeme işleri, mermer mezar ve mermer dış cephe kaplamasında deneyimli ve profesyonel ekibimiz titizlikle çalışır.

Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş NZM İnşaat; granit, bazalt, andesit gibi doğal taş toptan satışında da güvenilir tercihinizdir. Projelerin uygulaması ekiplerimizin ücretsiz keşfi ile başlar. Mermer uygulaması yapılacak alan belirlenir. Alanın özelliklerine en iyi şekilde uyan mermer seçimi yapılır. Ardından müşteri özelinde proje oluşturulur. Projelerin uygulanmasında işinde bilgi sahibi, detaylara ve inceliklere önem veren ekibimiz görev alır. Ekibimiz işi sizlere belirtilen süre içinde teslim etmeyi taahüt eder.

Kocaeli geneline mermer mezar işlerinde uygun fiyat ve kaliteli işçilik garantisi vermekteyiz.

Tel. : +90 541 255 41 41

İç Cephe Mermer Kaplama Ve Mermer Duvar Kaplama

İç cephe mermer tasarımları, dış cephe mermer tasarımlarından farklı olarak güneş, yağmur gibi dış fiziki etkenlere maruz kalmaz. Salon, antre, banyo, mutfak, ofis mekanları, bina girişleri gibi sayamadığımız fakat aklına gelebilecek tüm iç mekanlar için mermer uygulamalarını kullanabiliriz.

Dış Cephe Mermer Kaplama Ve Mermer Duvar Kaplama

Mermer dış cephe kaplamasında önemli bir dekorasyon ürünüdür. Mermerin diğer dış cephe kaplama elemanlarına göre daha ağır bir kütleye sahip olması nedeniyle kaplama işlemi deneyimli ve titizlikle çalışacak olan bir ekiple yapılmalıdır.

Mermer dış cephe kaplamasında deneyimli  ve profesyonel olan ekibimiz, binanın bulunduğu çevre koşullarına göre ugun olan mermeri seçer. Tercih edilecek renk seçiminde de yardımcı olur. Ardından uygulanacak alanla ilgili ölçümlerini yapar, gerekli yardımcı iskele ve merdivenleri kurarak montajını sağlar. Montaj aşamasından sonra kalite kontrol ve hata tespiti yaparak var olabilecek tüm aksaklıkları ortadan kaldırarark kaliteli ve özenli bir mermer dış cephe kaplama işini siz değerli müşterilerimize teslim eder.

Mermer Basamak Uygulamaları

Mermer basamak uygulamalarımız iç mekan basamak çalışmaları ve dış yüzey basamak çalışmaları olarak yapılmaktadır. İç ve dış mekan mermer basamak uygulamalarında mermer seçimi yönünden farklılıklar bulunur.

İç mekan uygulamarını ev içlerine, apartman veya ofis kat aralarına uygulamaktayız. Bu alanlar dışarının fiziksel koşullarından etkilenmeyen alanlardır. Ev içi mermer uygulamalarında daha dekoratif ve yüksek kalite mermer kullanılması uygundur. Öte yandan apartman ve ofis kat aralarında tercih edilecek mermer, ev içine göre daha yoğun fiziksel aktiviteye maruz kalacak ve çamur, toz gibi etkilerle de karşılaşacaktır. Bu nedenle mermer seçiminde kullanılan malzeme de daha farklı olacaktır.

Dış yüzey mermer basamak çalışmalarında, mermer basamaklar yağmur, kar, güneş gibi dış hava koşullarına maruz kalırlar. Bu fiziki yıpranmaları göz önünde bulundurarak malzeme seçimi ve farklı tasarım çalışmaları yapılmaktadır.

Mermer basamak çalışması yaptırmak istediğiniz tüm alan ve yapılar için uygun olan mermer seçimini yaparak, bu alanlara özel basamak uygulamalarını uzman ekibimizle yapmaktayız.

Mermer Yer Ve Zemin Döşemeleri

Bir yapıyı şüphesiz ki görsel olarak en etkili şekilde gösteren alanlardan biri de zeminidir. NZM İnşaat olarak ana çalışma alanlarımızdan olan bina ve yapıların iç ve dış yer ve zeminlerinde mermer tasarımlarımlarımız bulunmaktadır.

Mermer yer ve zemin döşemelerinde, dış alanda kullanılacaksa çevresel faktörler, bina içinde kullanılacaksa ortamda mevcut duvarlar ve  dekorasyon ürünleriyle uyumu mermer seçimini etkiler.

Siz de mermer zemin ve yer döşemeleri ile farklı bir görüntü kazandırmak ve ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Mermer Tezgahlar

Gerek mutfak gerekse banyo tezgahları su ile temasın çok olduğu yerlerdir. Banyo ve mutfaklarınızda, memer tezgah kullanarak sağlam, şık ve su emmeyen tezgahlara sahip olabilirsiniz.

Mermer uygulama fiyatları projeye göre değişiklik göstermektedir. Siz de yapılarınıza mermer uygulamaları ile farklı bir görüntü kazandırmak ve ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Ürünlerin ölçü ve kalite standartlarına bağlı kalarak, siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak bilgi ve deneyime sahibiz.

Hizmetlerimiz:

Çimstone Uygulamaları
Granit Uygulamaları
Mermer Mezar Yapımı
Mermer Basamak 
Mermer Duvar Kaplama
Mermer Denizlik
Mermer Kaplama
Uygulamaları Mermer Atölyesi ve Üretimi Mermer
Basamak
Mermer Fabrikası
Mermerciler
Mermer Tezgah
Mermer Masa
Mermer Tezgah Uygulamaları
Mermer Firmaları
Toptan Mermer Satıcıları

Tel. : +90 541 255 41 41

NZM İnşaat
NZM İnşaat
Proje oluşturduğumuz her bölgede, alışılagelmiş mimarilerin monotonluğunun ötesinde, estetik, modern, bölge sakinleri arasında uyumu ön plana çıkaran yaşam alanları tasarlıyor ve hayata geçiriyoruz

Comments are closed.