NZM İnşaat | Hayallerinizi İnşa Ediyoruz!

Hayallerinizi İnşa Ediyoruz!

NZM İnşaat

Proje oluşturduğumuz her bölgede, alışılagelmiş mimarilerin monotonluğunun ötesinde, estetik, modern, bölge sakinleri arasında uyumu ön plana çıkaran yaşam alanları tasarlıyor ve hayata geçiriyoruz

Bu yenilikçi bakış açısı ile her bir dairenin konforunu ayrı ayrı düşünüp, yaşanabilecek olası olumsuzlukları daha proje aşamasında iken öngörerek gerekli tedbirleri alıp iyileştirmeleri yapıyoruz.


Hakkımızda

Proje tasarım aşamasında, sadece arsa sahiplerinin, daire sahiplerinin, inşaat mühendislerimizinve mimarlarımızın fikirlerini almakla kalmayıp bir çok sosyal konununda uzmanlarına danışıyoruz.

Daha çevreci daha yeşil ve sürdürülebilir enerji kanaklarına yer verdiğimiz projelerimizde sadece bugünün değil, geleceğinde projelerine model teşkil ediyoruz.

Ortak alanların daha verimli kullanılması için onlarca farklı model üzerinden, en ideal modeli belirliyoruz. Renkli, zengin ve dinamik yaşam alanları ile özlenen komşuluk ilişkilerinin pekiştirildiği daha bütünleşik yaşam alanları tasarlıyoruz. Geleneksel mimarimizin çizgilerini vurgulayan modern yapılarımızda, dayanıklı, uzun ömürlü, alanında kendini ispatlamış markaların malzemelerini kullanıyoruz.


Geleneksel Türk yaşam kültürünün, alışılmış ev konforuyla bir araya getirildiği, mahremiyetin gizlenip aynı zamanda istenilen kollektif yaşamın da teşvik edildiği projeleri hayata geçiriyoruz.


Misyonumuz

Yapı sektöründe verdiğimiz bir çok hizmet dalında, güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle, etkin olduğumuz bölgede aranılan isim olmayı, nesiller boyu toplumun her kesimine hizmet edecek çözümler üretmeyi kendimize misyon edindik. Tüm kamu, özel kurum ve kişilerin isteklerini büyük küçük proje demeden, kendi hedefimiz olarak benimseyerek en ince ayrıntılarına kadar irdeleyip, en kusursuz işi çıkartmak misyonumuzun ana çerçevesini oluşturmaktadır.


Güvenlik Politikamız

NZM İnşaat olarak faaliyetlerimizi gerçekleştirirken çevrenin korunması, bizim için çalışan herkesin güvenli ve sağlıklı ortamlarda çalıştırılması ilkeleri doğrultusunda; ilgili çevre ve İSG yasal düzenlemelerine uymayı, işveren idarenin öngördüğü düzenlemelere uymayı, faaliyetlerimiz sırasında oluşan atıkları kontrol altına almayı, azaltmayı ve uygun şekilde bertaraf etmeyi, doğal kaynakları optimum şekilde kullanmayı benimsiyoruz.

Soru ve görüşleriniz için;