NZM Gayrimenkul ve İnşaat | Kocaeli tadilat taahhüt işleri

Hayallerinizi inşaa ediyoruz

NZM Gayrimenkul & İnsaat

Proje oluşturduğumuz her bölgede, alışılagelmiş mimarilerin monotonluğunun ötesinde, estetik, modern, bölge sakinleri arasında uyumu ön plana çıkaran yaşam alanları tasarlıyor ve hayata geçiriyoruz

Bu yenilikçi bakış açısı ile her bir dairenin konforunu ayrı ayrı düşünüp, yaşanabilecek olası olumsuzlukları daha proje aşamasında iken öngörerek gerekli tedbirleri alıp iyileştirmeleri yapıyoruz.


Hakkımızda

Proje tasarım aşamasında, sadece arsa sahiplerinin, daire sahiplerinin, inşaat mühendislerimizinve mimarlarımızın fikirlerini almakla kalmayıp bir çok sosyal konununda uzmanlarına danışıyoruz.

Daha çevreci daha yeşil ve sürdürülebilir enerji kanaklarına yer verdiğimiz projelerimizde sadece bugünün değil, geleceğinde projelerine model teşkil ediyoruz.

Ortak alanların daha verimli kullanılması için onlarca farklı model üzerinden, en ideal modeli belirliyoruz. Renkli, zengin ve dinamik yaşam alanları ile özlenen komşuluk ilişkilerinin pekiştirildiği daha bütünleşik yaşam alanları tasarlıyoruz. Geleneksel mimarimizin çizgilerini vurgulayan modern yapılarımızda, dayanıklı, uzun ömürlü, alanında kendini ispatlamış markaların malzemelerini kullanıyoruz.


Geleneksel Türk yaşam kültürünün, alışılmış ev konforuyla bir araya getirildiği, mahremiyetin gizlenip aynı zamanda istenilen kollektif yaşamın da teşvik edildiği projeleri hayata geçiriyoruz.

Soru ve görüşleriniz için;