NZM Gayrimenkul ve İnşaat | Kocaeli tadilat taahhüt işleri

İzolasyon

İzolasyon yaygın hatalardan birisi de ısının daha çok çatı ve pencerelerden kaybolduğu düşüncesidir. Oysa ısı enerjisinin büyük bir kısmı geniş yüzey alanlarına sahip dış duvarlar üzerinden kaybolmaktadır. Ve bu kayıp Toplam ısı kaybının yarısına denk gelmektedir.Tasarruf için izolasyon yapılacaksa eğer çatı ve pencerelerin izolasyonunun yapılmasının yanı sıra en önemli kısım dış cephe dış cephe duvarlarınında izolasyonunun yapılması gerekmektedir.

Enerji ihtiyacını sürekli arttığı ama kaynakların gittikçe azaldığı günümüzde, sürekli yükselen yakıt fiyatlarına bağlı olarak enerji masraflarının da artması kaçınılmaz olmaktadır.

Günümüzde ısı izolasyonu bilinçli tüketici için öncelikli niteliklerin başında gelmektedir. Isı izolasyonlu binaların satılması ve kiralanması, yalıtımsız binalara göre daha kolaydır. Isı izolasyonu uygulamaları ile çevreye, ülke ekonomisine ve kişisel tasarrufunuza katkı yapmanın yanı sıra daha konforlu, sağlıklı ve güvenli konutlarda yaşayabilirsiniz.

NZM İnşaat
NZM İnşaat
Proje oluşturduğumuz her bölgede, alışılagelmiş mimarilerin monotonluğunun ötesinde, estetik, modern, bölge sakinleri arasında uyumu ön plana çıkaran yaşam alanları tasarlıyor ve hayata geçiriyoruz

Comments are closed.